XI Specjalistyczna Wystawa Welsh Corgi i Lancashire Heelerów – wyniki

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Astra", 22.04.2023
Sędzia:
Ingrid Prytz Ohm (Kennel "All Trade" ) - Welsh corgi cardigan
Milda Jačiunskytė (Kennel "Saules Kopa Corgis") - Welsh Corgi Pembroke + Lancashire Heeler

Wyniki:

BIS
Uszaki RIVER SONG (WCC) BISS 1
Burgundy Wine Dubensky Zamok (WCP) BISS 2
Bovenop MINNIE HEELER ( LH) BISS 3

BIS Junior
Fest DELIGHTFULL DROLL (WCC) BISS 1
TOST z CHILLI von Plątonogi (WCP) BISS 2
BIS Veteran
Bovenop MINNIE HEELER (LH) BISS 2
BRONKA Lisiura (WCP) BISS 3
BIS Vintage
UNIKATKA FEST Virgo Vestalis (WCC) BISS 1
BIS Minor Puppy
LUBIŚ z Doliny Dębów (WCP) BISS 1
GWEN Faunastyle (WCC) BISS 2

BIS Puppy
ŻUBRYŚKA Lisiura(WCP) BISS 1
Chris Team DZIARSKA IVA (WCC) BISS 2
Crunchy Cream Chocolate (WCP) BISS 3
Najlepsza Para Hodowlana/Best Brace
Fest Delightfull Droll & Fest Deluxe Damsel (WCC) BISS 1
Kaibri Lobve Clifford & Red Pill von Plątonogi (WCP) BISS 2

Najlepszy Reproduktor/Best Stud Dog
Swedewaves Grumpy (WCC) BISS 1
Yahont’s Berega Sekhsny (WCP) BISS 2

Najlepsza Grupa Hodowlana/Best Breeding Group
FEST (WCC) BISS 1
Famiglia Della Regina (WCP) BISS 2

Welsh Corgi Cardigan

PSY - KLASA młodszych szczeniąt/Males - Minor Puppy Class

  1. IT'S All RIGHT FERRARY STILE - p.

PSY - KLASA młodzieży/Males - Junior Class

  1.  BAZYL Marina Reale – v.g.
  2.  Fest DELIGHTFULL DROLL – 1 exc, Junior Winner, Best Junior , BOS , BISS Junior 1
  3.  IMPOSSIBLE TO RESIST MENDENHALL – 2 exc
  4.  OBSIDIAN BLACK z Jurajskiego Zamku – v.g.
  5.  ORLANDO BLOOM Unique Mind- v.g.
  6.  SZUWAKS ARISZ Lisiura – good
  7.  TALIZMAN SUKCESU Controversia- 3 exc
  8.  Ugo von Plątonogi- 4 v.g.
  9. USZAKI ZILLION KISSES- v.g.

PSY - KLASA pośrednia/Males - Intermediate Class

  1.  Kruszyn Lisie Pysie-abs.
  2.  MAJOR POINT TOURMALINE SHERL- 1 exc. , CWC
  3.  UNIVERSAL MIND Z Jurajskiego Zamku- not rated

PSY - KLASA otwarta/Males - Open Class

  1. Chris Team NORTH WIND- 3 v.g.
  2.  DRAGON'S LEGEND Z JURAJSKIEGO ZAMKU -v.g.
  3.  Fest TOP SECRET- abs.
  4.  JAZZMEN ROYAL DIGNITY- 1 exc., CWC
  5.  KINDER BUENO Dummles- abs.
  6.  RARUG Wielki Ptak- 2 exc.
  7.  Uszaki RAIN DEER- v.g.
  8.  Uszaki RUN FOREST RUN- abs.
  9.  Uszaki SCARY JERRY- 4 v.g.

PSY - KLASA championów/Males - Champion Class

  1.  Dom Corgi EASY BOOST- 2 exc.
  2.  DomCorgi Yasper I Fly- v.g.
  3.  Fest BEST BUDDY- 1 exc, CWC, Best Adul Dog
  4.  HARIBO Dummles- 3 exc.
  5.  Ingermanlandija Genesis- v.g.
  6.  SALVADOR Rajska Kraina- 4 v.g.
  7.  Uszaki (FCI) ONCE UPON A TIME- v.g.

PSY - KLASA weteranów/Males - Veteran Class

  1.  Analog Cc Back In Black- 2 exc.
  2.  EASY RIDER Dummles- 1 exc. , Veteran Winner, Best Veteran , BISS Veteran 1

SUKI - KLASA młodszych szczeniąt/Females - Minor Puppy Class

  1. GWEN Faunastyle- 1 v.p. , Best Minor Puppy, BISS Minor Puppy 2

SUKI - KLASA szczeniąt/Females - Puppy Class

  1. Chris Team DZIARSKA IVA- 1 v.p. , Best Puppy , BISS Puppy 2

SUKI - KLASA młodzieży/Famales - Junior Class

  1.  BETI Marina Reale- good
  2.  BILA Stajnia Wróżki – 4 exc.
  3.  Chris Team MORNING ERIS- 2 ecx.
  4.  Chris Team TRA LA LALA- v.g.
  5.  Fest DELUXE DAMSEL- 1 exc. , Junior Winner
  6.  MALINOWA MARGARETKA Uszaty Urok- v.g.
  7.  PINA COLADA Dummles- exc.
  8.  QUINTESSENCE Dummles- 3 exc.
  9.  Uszaki ZOOM ZOOM- v.g.

SUKI - KLASA pośrednia/Females - Intermediate Class

  1.  BEZA Faunastyl - good
  2.  BLACK PEARL Controversia -abs.
  3.  Chris Team TAMA GOTCHI-v.g.
  4.  Keep The Faith Kasmir Moravia-1 exc. ,CWC
  5.  Uszaki YABADABADOO- 2 exc.

SUKI - KLASA otwarta/Females - Open Class

  1.  Chris Team PUSTYNNA BALSA- abs.
  2.  Chris Team SEKUNDA CHAOSU- 2 exc.
  3.  Fest BECAUSE BELIEVE- 1 exc. , CWC
  4.  LUKRECJA Wspomnienie Darmy – v.g.
  5.  Nana Stajnia Magia- abs.
  6.  OPRAH ROYAL DIGNITY- 4 exc.
  7.  SIWA MGŁA Lisiura- v.g. , Best Head
  8.  Uszaki TEQUILA SUNRISE- 3 exc.

SUKI - KLASA championów/ Females - Champion Class

  1.  Astersland JAZZY JEWEL- 4 exc.
  2.  Chamber Of Secrets Kasmir Moravia- 3 exc.
  3.  Chris Team NORTH VENUS- exc.
  4.  Corgi na Volge RUSSIAN RIVER- 2 exc.
  5.  Fest Beloved Beauty- v.g.
  6.  TURQUISE CRYSTAL Z Jurajskiego Zamku- v.g.
  7.  Uszaki River Song-1 exc, CWC, Best Adult Female, BOB, Best Move, BISS 1
  8.  Uszaki MRS BEAVER- exc

SUKI - KLASA weteranów/Females - Veteran Class

  1. Chris Team SYTA ZYTA- 1 exc. Veteran Winner

SUKI - KLASA vintage/Females - Vintage Class

  1.  Mandylay's Whoopi Goldberg- 2 exc.
  2.  UNIKATKA FEST Virgo Vestalis-1 exc. , Best Vintage, BISS Vintage 1
Welsh Corgi Pembroke

PSY - KLASA młodszych szczeniąt/Males - Minor Puppy Class

  1. LUBIŚ z Doliny Dębów – 1 v.p. Best Minor Puppy , BISS Minor Puppy 1

PSY - KLASA szczeniąt/Males - Puppy Class

  1. BAZYL Liski Urwiski – p.

PSY - KLASA młodzieży/Males - Junior Class

  1.  CORGI RED HILL APOLLO- 1 exc., Junior Winner
  2.  DANTE Stokowskie Zbocze- 4 v.g.
  3.  TOSTOWY KOKSU von Plątonogi- 3 exc.
  4.  XANAX Famiglia Della Regina- 2 exc.

PSY - KLASA pośrednia/Males - Intermediate Class

  1.  ANDVOL ARASH- 3 exc.
  2.  Bucky the Royal Dog Famiglia Della Regina- good
  3.  CORCASTLE OASIS OF HAPPINESS ON CLOUD NINE- 1 exc., CWC, Best Adult Dog
  4.  Gingercharm MIODOWNIK KUSY- 4 exc.
  5.  Kaibri Love CLIFFORD- 2 exc.
  6.  Linnvud ALL FOR LOVE- exc.
  7.  Mistycor PARADISSO IN TERRA- exc.

PSY - KLASA otwarta/Males - Open Class

  1.  Amberynlea Kings Randsom At Milisie- exc.
  2.  CUDO NA PATYKU Lisiura- 4 exc.
  3.  DAVE GAHAN DOGFM- 1 exc., CWC, BOS
  4.  Silky Fur Stormguard- v.g.
  5.  Wisus Lisiura Corgi z Adamowa- 2 exc.
  6.  WITO Psi Teatr- 3 exc.
  7.  ŻANKIEL Lisiura- exc.

PSY - KLASA championów/Males - Champion Class

  1.  CORCASTLE JAAK ROYALE JUBILEE- 2 exc.
  2.  Corgon Blue OGAREK-v.g.
  3.  Elfu Legenda Everest- 3 exc.
  4.  KRASNOLUDEK GBUREK Alpejskie Zauroczenie- v.g.
  5.  LAIF SPRING INCREDIBLE- 4 exc.
  6.  NAVARO Famiglia Della Regina- exc.
  7. YAHONT S BEREGA SHEKSNY- 1 exc. , CWC

PSY - KLASA weteranów/Males - Veteran Class

  1.  BURCZYMUCHA Lisiura- 1 exc., Veteran Winner
  2.  MINI COOPER Famiglia Della Regina- 2 exc.

PSY - KLASA vintage/Males - Vintage Class

  1. KUFELEK Lisiura – 1 exc.

SUKI - KLASA młodszych szczeniąt/Females - Minor Puppy Class

  1.  Kit Kat Perlina Poltavi- 2 v.p.
  2.  Milagro Que ROLLING GEMSTONE- 1 v.p.

SUKI - KLASA szczeniąt/Females - Puppy Class

  1.  ALGIZ GEBO ZANY ZARGUNA- 2 v.p.
  2.  BELLA Liski Urwiski- 3 v.p.
  3.  ŻUBRYŚKA Lisiura- 1 v.p., Best Puppy , BISS Puppy 1

SUKI - KLASA młodzieży/Females - Junior Class

  1.  BULLY PRIDE LILU ETERNAL LOVE- 2 exc.
  2.  FORTUNE SMILES FERARRY STILE- 3 exc.
  3.  GRISELDA z Armii Królowej- exc
  4.  KAWA Bul-Corg- exc.
  5.  KAYLE Faunastyl- exc.
  6.  ONLY MOCHA Dellbenq- 4 exc.
  7.  Pani Marakuja na Krótkich Łapkach- exc.
  8.  PANI MIRABELKA na Krótkich Łapkach- exc.
  9.  TOST z CHILLI von Plątonogi- 1 exc., Junior Winner , Best Junior , Best Move , BISS Junior 2

SUKI - KLASA pośrednia/Females - Intermediate Class

  1.  Cornatello CLEOPATRA- abs.
  2.  Delicious Candy Ferarry Stile- 3 exc.
  3.  DOLCE Famiglia Della- exc.
  4.  Gingercharm MISHKA- exc.
  5.  KAMELIOWA DAMA Karmelowe Duszki- 2 exc.
  6.  LULU Rus-Land- exc.
  7.  LUTRA Nibynóżka- v.g.
  8.  MARRY-SHAKI ART-CITY- v.g.
  9.  MONA Refugium Polonica- exc.
  10.  RED VELVET von Plątonogi- 1 exc., CWC
  11.  ZARKA LISIURA- 4 exc.

SUKI - KLASA otwarta/Females - Open Class

  1.  Blue Berry Z Armii Królowej- exc.
  2.  Burgundy Wine Dubensky Zamok- 1 exc., CWC, BOB, BISS 2
  3.  CEBULA z Bombonierki- exc.
  4.  Chrupeczka Lisura- 3 exc.
  5.  Corgon Blue KILI MANDŻARO- 2 exc.
  6.  GARUSZKA Elsagrafa- exc.
  7.  IVA Famiglia Della Regina- exc.
  8.  JAGA Dog Vallery- v.g.
  9.  MARGERYTKA Lisiura- exc.
  10.  RED PILL von Plątonogi- 4 exc.
  11.  Rutka Lisiura- exc.
  12.  Whiskey Pembdrive- v.g.
  13.  WIMELA Psi Teatr- exc.

SUKI - KLASA championów/Females - Champion Class

  1.  Corgon Blue DRACZNA PSOTKA- abs.
  2.  FANABERIA z Bombonierki- abs.
  3.  KICIA KOCIA Lisiura- 2 exc.
  4.  LAIF SPRING ILLAMASQUA- 1 exc., CWC

SUKI - KLASA weteranów/Females - Veteran Class

  1. BRONKA Lisiura- 1 exc., Veteran Winner, Best Veteran , BISS Veteran 3

SUKI - KLASA Vintage/Females - Vintage Class

  1. BIBA KUSA Tobibears- 2 exc.
  2. I'm SUPER STAR Gaucho- 1 exc.

 

Lancashire Heeler

Psy - Klasa szczeniąt/Males - Puppy Class

  1. Aslak RedBlue Star's- 1 v.p.

Suki - Klasa szczeniąt/Females - Puppy Class

  1. Crunchy Cream Chocolate- 1 v.p. ,Best Puppy , BISS Puppy 3

Suki - Klasa weteranów/Females - Veteran Class

  1. Bovenop MINNIE HEELER- 1 exc., Veteran Winner , Best Veteran, BISS Veteran 2, BISS 3